Autor Wątek: Propozycje  (Przeczytany 1505 razy)

HellOuT

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Propozycje
« dnia: Lipiec 31, 2016, 13:39:23 »
W Tym Temacie Można Składać Wszelkie I Różnojakie Propozycje Dot. Servera.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2016, 13:40:56 wysłana przez HellOuT »

Galantis

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Cuz' i dont fucking Get it..
    • Zobacz profil
Propozycie " Wchodzenie po drabinie "
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 10, 2016, 00:36:35 »
Jak wiadomo, jest dużo obiektów i budynków na których jest drabina, cynk w tym że łatwiej i przyjemniej by się grało gdyby na serwer MTA DayZ zawitał skrypt który umożliwi nam wchodzenie po drabinie.
Wstawiam link jak mogłoby to wyglądać :
https://www.youtube.com/watch?v=pDX-vjx7yP4

Galantis

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Cuz' i dont fucking Get it..
    • Zobacz profil
Polskie DayZ MTA: Pasek szybkiego wyboru.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 10, 2016, 00:46:47 »
Dobrym skryptem też byłby Pasek szybkiego wyboru na samym dole ekranu, mianowicie mamy na dole ekranu np. 4 Sloty, i na te cztery sloty możemy wstawić jakiś item z ekwipunku
Etc:
Slot 1 - 1 Tutaj wstawiamy np Painkiller
Slot 2 - 2 Tutaj np Broń M4
Slot 3 - 3 Tutaj Jedzenie ( obojętnie )
Slot 4 - 4 Tutaj Snajperka CZ550
Slot 5 - 5 Pusto

Chodzi o to, że gdy nie mamy nic w ręce, to jak klikniemy np pasek szybkiego wyboru czyli np. 2 To wyciągamy M4, a jeżeli np klikniemy 3. To jemy coś, a jezeli klikniemy 4 To wyciągmy CZ550 a jeżeli klikniemy 5 to nic się nie dzieje.

Galantis

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Cuz' i dont fucking Get it..
    • Zobacz profil
Propozycje " Skiny Zombie "
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 10, 2016, 00:50:59 »
Ogólnie grając na Serwerze zauważyłem że skiny zombie są Takie sobie, więc wstawiam link gdzie skiny zombie są o wiele lepsze i milej by sie grało i odczuwało ten klimat że zombie są już Stare, i tak dalej jak w The Walking Dead. Wstawiam link gdzie jest do pobrania, wszystko jest zaufane. Sam sciągałem.
https://www.youtube.com/watch?v=l8N2yIe1rv4


Galantis

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Cuz' i dont fucking Get it..
    • Zobacz profil
Propozycja " Utracenie Przytomności "
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 11, 2016, 09:43:55 »
Ogólnie tak patrzyłem i oglądałem jak ludzie grają w DayZ Standalone, i przytrafił mi się do głowy jeden pomysł, mianowicie ciekawą i interesującą rzeczą byłaby funkcja na serwerze przez którą Tracimy przytomność, Dajmy na to ktoś nas postrzelił i mamy 4 Tysiące krwii, i wtedy padamy i jesteśmy zdani na innego gracza i to już od niego zależy czy będzie chciał wejść w akcję, czy po prostu strzelić nam kulkę miedzy oczy. Albo zabandażować i puścić wolno.
( niestety nie znalazłem na internecie dobrego i ciekawego momentu żeby można było zobaczyć )

Galantis

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Cuz' i dont fucking Get it..
    • Zobacz profil
Propozycje " Wieksze Namioty "
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 11, 2016, 09:46:07 »
Grałem dzisiaj na serwerze, i zauważyłem że jest dość Sporo plecaków
12 Slotów, 16 slotów, 24 sloty, i tak dalej i tak dalej.. Ale Coyote ma 100 slotów, patrząc na to że Mamy go na plecach, a mimo to Namiot też ma 100 Slotów i jest w miejscu, dlatego proponuję zwiekszyć liczbę slotów w namiocie do 200-250.

Galantis

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Cuz' i dont fucking Get it..
    • Zobacz profil
Propozycje " Kajdanki "
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 11, 2016, 09:49:26 »
Ciekawym dodatkiem do naszej postapokaliptycznej gry byłby też Przedmiot o nazwie " Kajdanki " - Zalóżmy mamy jakiegoś człowieka, i mamy kajdanki, więc zakładamy kajdanki takiemu petentowi, i ten nie może wykonywać jakiś czynności, np. Biegać, wchodzić do aut, podnosić broni, to byłoby ciekawe urozmaicenie do naszego serwera DayZ. ( oczywiście też kluczyki do kajdanek by sie pojawiły )

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
watahawilkowmagii wilcze-zycie galactikfootball sonsofhodor maxplaying